bałagan na forum

Podstawowe informacje o naszym forum dyskusyjnym. Ogłoszenia administratorów. Zasady korzystania i uczestniczenia w życiu forum. Tutaj można również zgłaszać swoje propozycje, uwagi i problemy.
Moderator
Moderator
Samochód:
C-2 1.4pb 2004r.
C-3 1.1pb 2003r.
C-5 2.0 16v 2009r.
Imię:
Krzysztof
PostNapisane: 6 paź 2017, o 10:15
Koleżanki i koledzy od dłuższego czasu przyglądam się umieszczaniu postów na forum.Z racji moich obowiązków służbowych bywam na forum niezbyt często. Prosiliśmy dawno z kolegami
( rok 2014) o nie robienie bałaganu na forum i pisanie postów w odpowiednich działach. Problem głównie dotyczy osób które pojawiają się jako nowi użytkownicy, piszą posty gdzie popadnie co oznacza że nie zapoznają się z regulaminem forum . To mogę zrozumieć ,ale nie rozumiem forumowiczów z długim ''stażem'' , którzy nie reagują na takie przypadki. Zwracajcie uwagę na to, przejrzyjcie forum i zobaczcie jaki jest bałagan. Posty umieszczone w dziale c2 a dotyczące kupna pojazdu usunąłem. Osoby zakładające nowe wątki proszę o pilnowanie tego , bo kolejne posty umieszczane nie tam gdzie trzeba będą kasowane.

Pozdrawiam Krzysiek
"Bądź takim rodzajem człowieka, że gdy Twoja stopa dotyka podłogi, gdy rano wstajesz, diabeł w piekle mówi: Ooo kurwa wstał..... ."

Instruktor jazdy
Instruktor jazdy
Samochód:
Citroen C2 VTR, 1.6B '03r
Imię:
Mateusz
PostNapisane: 6 paź 2017, o 12:07
Popieram,

Dodatkowo z mojej strony sugestia, ponieważ jestem prawie codziennie na forum i najwięcej postów i tematów to "pseudo reklamy". Mnie osobiście irytują takie wpisy.... Może dało by się coś z tym zrobić?
Moderator
Moderator
Samochód:
C-2 1.4pb 2004r.
C-3 1.1pb 2003r.
C-5 2.0 16v 2009r.
Imię:
Krzysztof
PostNapisane: 8 paź 2017, o 21:21
kasować od razu .
"Bądź takim rodzajem człowieka, że gdy Twoja stopa dotyka podłogi, gdy rano wstajesz, diabeł w piekle mówi: Ooo kurwa wstał..... ."

Instruktor jazdy
Instruktor jazdy
Samochód:
Imię:
Mateusz
PostNapisane: 10 paź 2017, o 11:53
popieram, tylko kto to ma robić?

Wprawiony kierowca
Wprawiony kierowca
Samochód:
C4 2.0 VTS 177km
Imię:
Kamil
PostNapisane: 10 paź 2017, o 23:50
Zgłaszam się na chętnego. jestem praktycznie kilka razy dziennie na forum. Co prawda zdarzają się dni kiedy jestem odcięty od internety ( głównie weekendy ) ale w tygodniu no problem ;)

Niedzielny kierowca
Niedzielny kierowca
Samochód:
citroen c3 1,4HDI
Imię:
Mariusz
PostNapisane: 24 gru 2017, o 08:56
Panowie administratorzy, zajrzałem do działu gdzie witają się nowi użytkownicy i doznałem szoku. Nikt z forumowiczów nie odpowiada na powitanie. Takie praktyki sprawiają że nowi nie będą chcieli angażować się w życie forum. Druga sprawa to tzw. bałagan z wpisami, a gdzie jest pan moderator, który powinien pilnować porządku? Jestem klubowiczem na innym forum i nie wyobrażam sobie takiego traktowania innych forumowiczów. Wiadomo,że jak ktoś jest nowy to trochę się mota i może umieścić post w innym temacie, ale wtedy trzeba go przesunąć a delikwenta delikatnie pouczyć. Następnym razem będzie już wiedział co i jak. To na tyle ode mnie.

Z racji że dziś wigilia składam wszystkim najserdeczniejsze życzenia Wesołych Świąt Bożego Narodzenia.

Niedzielny kierowca
Niedzielny kierowca
Samochód:
citroen c3 1,4HDI
Imię:
Mariusz
PostNapisane: 30 gru 2017, o 22:54
Celowo nie edytuję, bo widzę straszne zainteresowanie na tym forum. Ludzie czy Wy w ogóle bywacie TU?

Wprawiony kierowca
Wprawiony kierowca
Samochód:
C4 2.0 VTS 177km
Imię:
Kamil
PostNapisane: 31 gru 2017, o 01:01
Ja bywam odwiedzam co znam odpowiedź to udzielam. A co do bałaganu i spamów jest okropny i nikt tego nie sprząta
Moderator
Moderator
Samochód:
C-2 1.4pb 2004r.
C-3 1.1pb 2003r.
C-5 2.0 16v 2009r.
Imię:
Krzysztof
PostNapisane: 1 sty 2018, o 22:29
koledzy, gro osób rejestruje się tylko po to żeby uzyskać odpowiedz na jedno,dwa pytania i na tym koniec. co do spamu i umieszczania reklam na forum to wywalam je w miarę możliwości. ale też nie zawsze mam czas. robię to okazjonalnie. co do witania na forum nowych użytkowników to , macie rację ale to wynika z tego że sporo osób tak jak pisałem wyżej wpada na forum tylko wtedy kiedy zdarzy się problem z autem.

ps. zaczne małe porządkowanie forum, informuję jednak że posty niewnoszące nic do forum będą usuwane. nie dotyczy to tylko działu Hidepark.Tam możecie pisać co się komu podoba. Kwestia reklam- jeżeli ich umieszczanie nie będzie konsultowane z adminami też do wywalenia. użytkownicy którzy nie są aktywni na forum dłużej niż dwa miechy - do usunięcia.

Instruktor jazdy
Instruktor jazdy
Samochód:
Imię:
Mateusz
PostNapisane: 3 sty 2018, o 21:29
Krzysztofie, dwa miesiące nieaktywności to trochę mało. Jestem na innych forach zarejestrowany ponieważ nie posiadam tylko cytrynki i na jedno forum wszedlem ostatnio po dwóch latach. Nikt nie ma z tym problemu. Oczywiście wcześniej się udzielałem jak miałem auto. Bardziej przypatrzeć by się trzeba jedno lub dwupostowca.
Z drugiej strony (choć i mi się czasem zdarzy) posty pod tytułem "popieram" itp. to nabijanie postów.
A to co mnie najbardziej irytuje to pseudo reklamy ale to pozostawiam w rękach moderatorów.

2) Posty typu " mam citroena, świszczy mi spod koła na trzecim biegu. Co to może być?"
Brak opisu jakie auto dokładnie, jaki silnik, rocznik podstawowe informacje.
Może ma ktoś jakiś pomysł jak nakłonić nowe osoby do bardziej szczegółowych opisów? A może przy rejestrowaniu pola z opisem auta obowiązkowe? I dodatkowo będzie można wybrać z listy markę model rok itp.

3) jesteśmy w stanie na forum zrobić jakąś ankietę ilu nas jest fizycznie? A jeszcze lepiej województwami i tak żeby było widoczne kto gdzie zagłosował abym ja wchodząc widział kogo mam udzielającego się u siebie w regionie. Czas trwania ankiety jakiś tydzień może dwa.
Myślę że mogło by to ułatwić lokalne spoty oraz komunikację między forumowiczami. Tak samo można by wybrać "moderatorów" regionalnych których jednym z zadań było by organizowanie spotów co pomogło by z komunikacją na forum. Warto chyba raz na kwartał zrobić 30-60km i się spotkać niż gonić pół Polski.

4) oficjalny profil na Facebooku
Zapraszamy i lajkujemy inne profile cytrynowe typu "citroen C2 klub Polska" trochę osób wejdzie odwiedzi zobaczy, zainteresowani to fani cytrynek więc będą mogli się wypowiedzieć, a może i będą częściej wracać.

Co wy na takie modernizację? Jakieś sugestie, podpowiedzi bądź inne spostrzeżenia?
Następna strona

Powrót do Administracja forum