bałagan na forum

Podstawowe informacje o naszym forum dyskusyjnym. Ogłoszenia administratorów. Zasady korzystania i uczestniczenia w życiu forum. Tutaj można również zgłaszać swoje propozycje, uwagi i problemy.

Niedzielny kierowca
Niedzielny kierowca
Samochód:
citroen c3 1,4HDI
Imię:
Mariusz
PostNapisane: 6 sty 2018, o 10:14
Cieszę się,że koledzy zareagowali na mój wpis dotyczący działania forum i postanowili coś ogarnąć w tym temacie. Jednak usuwanie konta nie aktywnego przez 2 m-ce to trochę drastyczny krok. Ankieta jak najbardziej wskazana. Fakt nie jestem często ma forum, bo przyznam się szczerze nie jeżdżę cytrynką. Zarejestrowałem się Tu bo często naprawiam auto szwagierki (Citroen C3 1.4 HDI). Jestem natomiast klubowiczem na forum Zafira Klub Polska i tam forum tętni życiem. Codziennie po kilkadziesiąt wpisów. Mczat dziennie kilka stron. Gdyby tutaj atmosfera trochę by się rozkręciła na pewno ludzie by tu częściej zaglądali. Nie będę już się wymądrzał i Pozdrawiam.
P.S. Czekam na ankietę.

Niedzielny kierowca
Niedzielny kierowca
Samochód:
citroen c3 1,4HDI
Imię:
Mariusz
PostNapisane: 18 mar 2018, o 10:25
Krzysiek , nic do Ciebie nie mam ale bycie Moderatorem do czegoś zobowiązuje. Tym czasem ostatnia Twoja wizyta na forum miała miejsce 1 lutego. W ten sposób nie zapanujesz nad tym forum.
Pozdrawiam
Poprzednia strona

Powrót do Administracja forum