Montaż sterownika centralnego

Wszystkie sprawy dotyczące modelu Citroën C2.

Samochód:
Citroen C2 Zielonka
Imię:
Angelika
PostNapisane: 24 lis 2017, o 22:56
Witam,
Chcę sama zainstalować niefabryczną centralkę zamka centralnego. W cytrynce mam oryginalną instalacje, lecz jeden pilot (tylko tego mam :lol: ) się zepsuł. Wydaję mi się, że montaż niefabrycznej centralki (gdzie otrzymam dwa piloty) wyjdzie wiele taniej niż naprawa danego pilota lub ew zakup nowego.
Robił ktoś z forum już takie rzeczy? :P
Potrzebuję jakiś rad, schematów i wszystkiego co mogło by się przydać :)

Instruktor jazdy
Instruktor jazdy
Samochód:
Citroen C2 VTR, 1.6B '03r
Imię:
Mateusz
PostNapisane: 27 lis 2017, o 15:03
najprościej było by podłączyć się pod przycisk na konsoli do zamykania otwierania drzwi.

Uczy się jeździć
Uczy się jeździć

Samochód:
Citroen C4 by Loeb 2.0 177 KM
Citroen C5 (X7) 2.0 HDi 136 KM
Imię:
Marek
PostNapisane: 29 lis 2017, o 02:16
nie polecam takiego rozwiązania - czy z klucza (wkładając do zamka) po otwarciu drzwi kierowcy, centralny zamek otwiera wszystkie zamki? jeśli tak to jeśli masz klucz scyzoryk w ASO zapłacisz ok. 600 zł, jeśli nie scyzoryk to ok. 300, chyba że uda się naprawić pilot ale to już trzeba znaleźć odpowiedniego fachowca. Zapewne gumki na pilocie się rozpadły, więc trzeba z tyłu obudowy np. monetą 1 zł otworzyć i zobaczyć czy mikrostyki są całe, jeśli tak to trzeba zacząć od wymiany baterii i przy odrobinie szczęścia i wymianie obudowy klucza z zamiennika ok. 30 zł wszystko będzie dobrze

Powrót do Citroën C2