Stuki po wymianie amortyzatorów

Wszystkie sprawy dotyczące modelu Citroën C2.

Samochód:
Citroen C2
2005r
1,4 b 75km
Imię:
Piotr
PostNapisane: 9 lip 2018, o 18:49
witam. Problem polega na tym, że po wymianie amortyzatorów i poduszek coś strasznie tłucze? nie wiem czy coś jest nie dokręcone. Mechanik poinformował że może łożysko sie rozleciało, ale czemu przed wymianą było ok. i te poduszki dziwnie wystają . co mogło pójść nie tak , żebym nie dał się zrobić w balona! Proszę o POMOC :)
Załączniki

Wprawiony kierowca
Wprawiony kierowca

Samochód:
Citroen C3 FL I
Imię:
Mikołaj
PostNapisane: 8 sty 2019, o 09:10
Moga poduszki byc walniete Ja u siebie wymienilem poduszki z amortyzatorami i najpierw po ok 3 mc padla jedna poduszka a po pol roku druga (kayaba) Wymienilem poduszki na bardziej markowe i na razie jest spokoj. Najlrosciej sprawdzic to naciskajac na pas przedni przy otwartej masce i nasluchujac z okolicy poduszki.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Uczy się jeździć
Uczy się jeździć

Samochód:
Citroen Jumper
Imię:
Andrzej
PostNapisane: 8 sty 2019, o 23:54
Sprawdz czy wszystko jest dobrze dokręcone, mi ostatnio mechanik niedokręcił dobrze śrub i tak stukało.
Uczy się jeździć
Uczy się jeździć

Samochód:
Citroen C5
Imię:
Marian
PostNapisane: 12 sty 2019, o 22:36
Albo uszkodzony amor i też będize stukał, nawet jak nowy.
Początkujący kierowca
Początkujący kierowca

Samochód:
Citroen C4
Imię:
Ireneusz
PostNapisane: 6 lut 2019, o 12:43
No najlepiej podjedź do innego mechanika, a powie Ci czy wszystko gra. Możliwe, że wcześniejszy coś źle zrobił i teraz nie chce się przyznać, żeby nie naprawiać tego po godzinach. Z drugiej jednak strony może kupiłeś jakieś wątpliwej jakości amorki i poduszki i tutaj występuje problem. Zerknij sobie tu https://www.ucando.pl/k/amortyzatory/U0301 i znajdź Bilsteina albo Monroe - co prawda to wyższa półka, ale tutaj problem nie będzie mógł wystąpić jeśli oczywiście nie popsuł nic mechanik.

Powrót do Citroën C2