[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 696: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 696: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
Forum Citroën Polska • Zobacz wątek - Citroen c3 04" brak regulacji światła mijania prawy

Citroen c3 04" brak regulacji światła mijania prawy

Wszystkie sprawy dotyczące modeli Citroën: C3, C3 Plurier, C3 Picasso.

Samochód:

Imię:
Michał
PostNapisane: 2 mar 2019, o 18:10
Witam nie mogę ustawić elektronicznie ani ręcznie pozycji prawego światła mijania.
Silniczek wyje - kręci się ciągle próbuje ustawić światło na wszystkich pozycjach oprócz 1 wszego.
Ustawić ręcznie nic nie daje pozycja światła się nie zmienia.
Lewa strona jest okey.
Idzie to jakoś ogarnąć bez wyjmowania rozbierania lampy ? Czy żeby wyjąć lampę trzeba rozebrać pół auta ?
Przez tą "pierdołę" nie mogę przejść badania technicznego

Wprawiony kierowca
Wprawiony kierowca

Samochód:

Imię:
Mikołaj
PostNapisane: 2 mar 2019, o 18:47
Spadla lapa od sterowania z odbłyśnika zapewne. Musisz wyjac lampe Instrukcje znajdziesz w necie

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Samochód:

Imię:
Michał
PostNapisane: 2 mar 2019, o 21:06
Taką instrukcje znalazłem
"Najpierw zdemontowaliśmy grilla - 3 min używając wkrętarki i odpowiednich końcówek. Potem lewarek , demontaż koła , demontaż nadkola (łatwa sprawa bo zatrzaski plastikowe nie sprawiają problemu). Poluzowanie zderzaka tylko z tej strony gdzie demontujemy lampę i odkręcenie śruby.

W sumie są trzy śruby ale bez zdjęcia koła i nadkola oraz zluzowaniu zderzaka praktycznie wyciągnięcie reflektora nie jest możliwe. "

Czy pokrywa się z rzeczywistością ?

Powrót do Citroën C3