Kupno Citroën C4 Picasso I

Wszystkie sprawy dotyczące modeli Citroën: C4, C4 Picasso, C4 Cactus.

Samochód:
Citroën C4 Picasso I
Imię:
Sebastian
PostNapisane: 16 lut 2020, o 17:32
Witajcie - jestem tu nowy i chce dołączyć do Waszego grona - mam do was pytanie jako już użytkowników ,
che zakupić Citroën C4 Picasso I w benzynie 1.800 , do kwoty 15.000 tyś , czy możecie mi tu doradzić ......

- na co patrzeć (w szczególności) przy zakupie takiego w/w modelu żebym nie został oszukany pod względem technicznym...jakiej usterki szukać ukrytej przy zakupie , na co zwracać w szczególności uwagę?

- kupić auto krajowe ? czy sprowadzone ? :?:

- jeśli sprowadzane to z jakiego Państwa

Samochód:
C4 grand picasso
Imię:
Elwira
PostNapisane: 13 mar 2020, o 08:42
Mamy w firmie grand picasso od niedawna, jak je kupowaliśmy oprócz typowych rzeczy patrzyliśmy na wyskakujące błędy, stan elektryki (wizualnie czy w miarę nie grzebane było), a czytałam że te citroeny mają dobrze zabezpieczone blachy a jak gdzieś wychodzi korozja to znaczy że były w tym miejscu uszkodzone.

Samochód:
citroen C4
Imię:
Maja
PostNapisane: 23 mar 2020, o 12:08
Mogę powiedzieć tylko to co mi mówił mój znajomy mechanik gdy ja szukałam swojego. Cytuję "jak nie chcesz mieć problemów z silnikiem to szukaj tylko silnik 1,8 lub 2.0 ten zwykły"

Samochód:
C4
Imię:
Andrzej
PostNapisane: 25 mar 2020, o 15:59
Miałem dwie cytryny pierwszą z silnikiem 1,8 benzyna potem z dieslem 2 litry bluehdi . Z czystym sumieniem powiem że te nowe silniki to straszny badziew. Jak kupować cytrynę to z tymi starymi sprawdzonymi jednostkami.

Powrót do Citroën C4