Uszanowanko

Jeśli jesteś nowy na forum - przywitaj się z innymi użytkownikami Cytryny.

Samochód:
W trakcie poszukiwań wymarzonego c5
Imię:
Piotr
PostNapisane: 22 paź 2019, o 10:29
Witam wszystkich serdecznie!
Mam na imię Piotrek, pochodzę z Łódzkiego. Dołączyłem do Waszego forum bowiem jestem na etapie poszukiwań Citroena c5 x7 i liczę, że pomożecie mi w wyborze odpowiedniego egzemplarza oraz później poradą w ewentualnych naprawach bądź też modyfikacjach (co do tego pierwszego to oby jak najrzadziej :D).
Dlaczego akurat c5?
Kiedy po raz pierwszy zobaczyłem na ulicy w moim mieście c5 w 2008 roku obiecałem sobie, że kiedyś sobie taką sprawię. Poza tym jestem mocno zbudowany opiniami użytkowników, którzy w większości są zadowoleni ze swoich "cytryn" (bo jak wiadomo chce kupić auto do jeżdżenia, nie do stania :lol:).
Poza tym mieszkam w Łodzi, gdzie w wielu miejscach drogi mają chyba więcej lat niż to miasto, więc i ich stan woła o pomstę do nieba, dlatego też zależy mi na dobrym resorowaniu wszelkich nierówności (bądź też dużym prześwicie, dlatego też ciągle waham się między cytryną a qashqaiem j10, póki co na korzyść c5), co citroen w pełni spełnia. Poza tym jestem typem spokojnego kierowcy, nie lubię szarżować na drodze, wyznaje zasadę, że "wolniej dalej zajedziesz" (niby 25 lat na karku a już gadam jak stary dziad :lol:). Na tę chwilę więc poszukuje cytrynki 2.0 w benzynie, w manualu, celem jej zagazowania (diesel cały czas przechodzi mi przez myśl, jednak boję się nieco kosztów utrzymania, i jeżdżę w krótkie trasy, codziennie 10 km w jedną stronę do pracy, średnio co drugi weekend 50 km w jedną stronę do rodziny, nie wiem co na to filtr FAP, poza tym ceny gazu są bardzo atrakcyjne a nie wiadomo jak w przyszłości będą kształtować się ceny oleju napędowego... No i gaz jest zdrowszy dla środowiska :lol: :lol:)
Słowem podsumowania i zakończenia mojego przywitania z Wami- Liczę na Waszą wyrozumiałość w moją stronę oraz na wsparcie, sam od siebie mogę zaoferować jedynie obietnice, że będę Was zalewać mnóstwem pytań (ponieważ jestem laikiem jeżeli chodzi o mechanikę i elektrykę) oraz nieraz będę sprawdzać Waszą cierpliwość :D

Pozdrawiam całe forum i życzę każdemu miłego dnia! :D

Ps. Gdyby ktoś miał do sprzedania c5 x7 w benzynie 2.0 (obowiązkowo sedan!) w dobrym wyposażeniu (koniecznie exclusive z dodatkami typu grzane fotele, bixenon, skórzane fotele z grzaniem i masażem- na bogato albo wcale :lol: ) i manualną skrzynią biegów to proszę o kontakt :D Wiem, że znaleźć taki egzemplarz jest bardzo ciężko (przez pół roku poszukiwań w oczy rzucił mi się może z jeden taki), ale myślę, że razem damy radę! Budżet? 30-35 tysięcy :)

Powrót do Pokój gościnny