[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 696: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
Forum Citroën Polska • Zobacz wątek - Prośba do forumowiczów

Prośba do forumowiczów

Wszystkie sprawy dotyczące modelu Citroën Jumper.

Samochód:

Imię:
Marek
PostNapisane: 25 sty 2019, o 23:32
Witam
Mam prośbę do forumowiczów posiadających citroena jumpera II 06+ model blaszak,furgon 3.0 160KM
a także kontener 3.0 160,180KM
Gdybyście byli tak mili i podali mi jakie macie obroty np na 5 biegu przy prędkościach :
75km
90km
100km
i np jeszcze na 6 biegu przy 100km

ponieważ mam problem, gdyż miałem regenerowaną skrzynię biegów i moim zdaniem dostałem skrzynię ze złym przełożeniem mianowicie sądzę że obroty są wyższe niż były a nawet nie sądzę ale jestem pewien bo wiem jakie były a teraz są zdecydowanie wyższe w dodatku posiadam drugi identyczny samochód i tam obroty przy tych samych prędkościach są niższe,ciekawy jestem jak to jest u Was w blaszakach?? i od jakiego modelu mam przełożenie?? , co więcej skontaktowałem się z firma która dostarczyła mi zregenerowana skrzynie ( nie była to moja skrzynia bo poszło sztuka za sztukę) zdecydowali się zmienić przełożenie ponoć na wyższe lecz po zmianie w dalszym ciągu obroty są za wysokie a dokładniej są takie jakie były przed zmianą przełożenia ...

Pozdrawiam

Powrót do Citroën Jumper