Problem z nie fabrycznym radiem

Systemy nagłośnienia samochodów. Instalacje, panele, głośniki, itp.

Niedzielny kierowca
Niedzielny kierowca

Samochód:
Citroen C3 1.4 hdi 2005
Imię:
Michał
PostNapisane: 4 lut 2017, o 00:55
Witam. Kupiłem dziś nowe radio blaupunkt, dokładnie tokyo 110. Kostki pasowały, więc nie było problemu z instalacją. Jedyne co, to kabel od anteny nie pasuje, trzeba kupić przejściówkę. Zauważyłem też, że "bolec" na srodku radia jest krótszy i nie wchodzi w otwór w głębi deski rozdzielczej. Radio chwile pograło, wszystko wydawało się dobrze działać. Po godzinie poszedłem do auta, a tu niespodzianka - zamek centralny nie działa. Na dodatek zamek prawdopodobnie przymarzł, więc nie moge dostać się do samochodu. Prosze pilnie o pomoc :C

Samochód:
AUDI
Imię:
Aleksander
PostNapisane: 23 lut 2017, o 15:16
Hmmm, a co ma radio wspólnego z zamkiem centralnym bo nie rozumiem...
No wiadomo, że nie każde radio ma takie same wejścia czy też końcówki jak masz w aucie, dlatego to normalne, że trzeba kupic przejściówkę.
Moim zdaniem nic radio nie ma wspólnego z zamkiem centralnym. Jak przymarzł to musisz odczekać i tyle.

Niedzielny kierowca
Niedzielny kierowca

Samochód:
Citroen C3 1.4 hdi 2005
Imię:
Michał
PostNapisane: 20 mar 2017, o 00:59
A no okazuje się że po części coś wspólnego ma :D Masz racje, radio ma wejście iso. Kable są inaczej podłączone i komputer w samochodzie myśli że radio jest cały czas włączone, przez co włącza się eco mode. Rozwiązaniem jest tak jak napisałeś zakup odpowiedniej przejściówki.

Powrót do Car Audio