Jakie głośniki do Berlingo

Systemy nagłośnienia samochodów. Instalacje, panele, głośniki, itp.

Samochód:
Citroen Berlingo 2.0 HDI MultiSpace 2002
Imię:
Grzegorz
PostNapisane: 9 kwi 2013, o 19:53
witam, proszę o radę. jakie głośniki kupić do Berlingo i czy jest jakiś dobry sposób zainstalowania głośników z tyłu. Nie jestem wybredny, mam radio LG ze wzmacniaczem wbudowanym mosfet 4 x 53 W , "piszczałki" które są w przednich drzwiach nie "dają" żadnego basu . Proszę o radę i z góry dziękuję :)

Instruktor jazdy
Instruktor jazdy
Samochód:
Citroen C2 VTR, 1.6B '03r
Imię:
Mateusz
PostNapisane: 26 wrz 2013, o 22:35
basu z piszczałki nie uzyskasz, głośnik 3-drożny nawet tania seria alpine za około 250-400zl i bardzo zmienia dźwięk w samochodznie. polecam jedynie wybrać się do sklepu z car audio nie media Markt itp. u mnie w mieście jest kilka takich sklepów i można tam dostać i tańsze i droższe i na pewno fajnie doradza cena do jakości. nie ma co się bać profesjonalnych punktów maja tez sprzęt w przystępnej mienie do jakości :-)

odnośnie Berlingo, w podszybiu jak dobrze pamiętam są dwa male głośniki wysokotonowe, w drzwiach przednich powinny być jeszcze dwa, a z tylu to juz chyba samemu trzeba robic. jak wstawisz lepsze głośniki w drzwi to będziesz musiał przenosić balans na tył bo te pod szyba będą trzeszczec, wiec może warto pomyśleć o zestawie na przód z jakaś zwrotnica, albo zestaw 6 u głośników na zwrotnicach... kwestia ile chcecie wydać :-)

Instruktor jazdy
Instruktor jazdy
Samochód:
Citroen C2 VTR, 1.6B '03r
Imię:
Mateusz
PostNapisane: 26 wrz 2013, o 22:37
a 250-400 mowa o komplecie 2szt. :-) i odnośnie Berlingo jak się jeszcze nie mgle wersje osobowe miały głośniki w drzwiachmi pod szyba a dostawcze tylko pod szyba, przy czym jak nie macie w drzwiach, to jak zdejmiecie boczek plastikowy jest przygotowany wzór na wycięcie pod głośnik wraz z mocowaniem
Moderator
Moderator
Samochód:
C-2 1.4pb 2004r.
C-3 1.1pb 2003r.
C-5 2.0 16v 2009r.
Imię:
Krzysztof
PostNapisane: 3 lis 2013, o 16:11
podbije temat , chce zapakować głośniki na tylną półkę do c-3 . ale jest jeden problem tam nie wejdzie nic więcej niż 130mm. elipsy np. 6x9 nie ma mowy. może ktoś z was ma założone głośniki . dziwi mnie tylko to że w przednich drzwiach są głośniki 170mm. mam ładne magnaty 130mm i je chce zapakować.
"Bądź takim rodzajem człowieka, że gdy Twoja stopa dotyka podłogi, gdy rano wstajesz, diabeł w piekle mówi: Ooo kurwa wstał..... ."

Imię:
Cyprian
PostNapisane: 20 lis 2013, o 20:14
Udało Ci się zrobić Krzysiek? Właśnie coś w podobnym stylu robie i mam podobny problem, napisz jak Ci się udało to wykonać, jestem ciekawy..
Ciekawe oferty nagrobków można znaleść na http://www.nagrobkiokla.pl każdy znajdzie nagrobek idealnie pasujący do swojej duszy.

Powrót do Car Audio