Montaż fabrycznej nawigacji

Urządzenia ułatwiające podróż zmotoryzowanym.

Samochód:
Citroen C4 1.6 16v
Imię:
Piotr
PostNapisane: 7 lis 2014, o 19:18
Witam wszystkich forumowiczów. Niedawno zmieniłem samochód na Citroena C4. Jako, że dużo jeżdżę w trasie a denerwuje mnie telefon odklejający się od przedniej szyby postanowiłem zamontować sobie fabryczną nawigację w miejscu oryginalnego radia. I teraz pytanie do Was, drodzy koledzy: Czy ktoś z Was robił już może taki przeszczep i jest mi w stanie pomóc dobrą radą, być może schematami? Czy znacie może jakiś zakład elektroniki pojazdowej we Wrocławiu lub okolicach, który podjąłby się takiego zadania? I ostatnia rzecz - domyślam się, że trzeba się podpiąć pod komputer i aktywować nawigację, ale jak to wygląda jeśli chodzi o radio? Czy po zamontowaniu wszystkiego w aucie radio będzie grało, a wyświetlacz świecił? Pozdrawiam i czekam na jakieś rady ;)

Samochód:
Citroen C4 2011 rok exclusive
Audi A4 B7 2007 rok
Imię:
Łukasz
PostNapisane: 29 kwi 2015, o 00:38
z tego co czytałem gdzieś w internecie cała instalacja już jest w każdym autku wystarczy podpiąć kostki, ale pewności nie mam. Dobrze jakbyś wyjął swoje radio i zobaczył jak wygląda instalacja... Powodzenia!

Powrót do CB radio i nawigacja