Nasze auta.

Małe zloty regionalne? Czemu nie :)

Zaawansowany kierowca
Zaawansowany kierowca

Samochód:
Citroen C4 1.6 16v
Imię:
Marcin
PostNapisane: 1 maja 2017, o 15:51
Maszyną leciałeś czy ręcznie? Ja zastanawiam się na kupieniem polerki i delikatną korektę lakieru, bo jest już trochę drobnych rysek od mycia. Myślałem też nad czerwonym kolorem zacisków, ale chyba jednak zdecyduje się na srebrny. Gdyby siedziały tam jakieś Brembo hamulce, to warto by się pokusić o ładny kolor, a tak to nie ma za bardzo czego eksponować. Myślałem jeszcze na pomarańczem z Foliateca, miałem tak pomalowane w poprzednim aucie. Wychodzi to super, ale nie kryje za pierwszym razem, tylko ze dwa/trzy razy trzeba malować i schnie to w sumie ze dwa dni. Także lipa.

Wprawiony kierowca
Wprawiony kierowca
Samochód:
C4 2.0 VTS 177km
Imię:
Kamil
PostNapisane: 1 maja 2017, o 16:21
Ręcznie
korekta lakieru i u mnie by się przydała, szczególnie maska gdzie jest masa odprysków od kamieni.
Staraj się dobrać kolor jak będziesz malować tak żeby pasował do auta. Nie za bardzo krzykliwy żeby nie wyglądał później jak klaun, ( ozdoby inny kolor, wykończenia i listwy inny, zaciski itp inny ;) ) raczej tak bardziej stonowany
Nie wiem jak u Ciebie z pracą ani poglądami religijnymi. Ja planuję czwartek piątek urlop w pracy,sobota i niedziela montaż z powrotem zacisków do autka. 4 dni spokojnie starczy na drobne naprawy i odmalowania ;)

Uczy się jeździć
Uczy się jeździć

Samochód:
Citroen C4 VTR
Imię:
Jakub
PostNapisane: 2 maja 2017, o 20:59
https://drive.google.com/file/d/0B-7A7i ... sp=sharing

Nowy nabytek, pół polski przejechałem. Mimo że była w tragicznym stanie teraz nadaje sie do codziennej eksploatacji. Zderzak przedni musketier 8-)

Zaawansowany kierowca
Zaawansowany kierowca

Samochód:
Citroen C4 1.6 16v
Imię:
Marcin
PostNapisane: 3 maja 2017, o 11:53
Kurde, umyłbyś ją chociaż i dopiero sesja jakaś ;) Pierwsze co, to felga min. 17 cali i na dół z nią. Tą naklejkę też by usunął.

Uczy się jeździć
Uczy się jeździć

Samochód:
Citroen C4 VTR
Imię:
Jakub
PostNapisane: 3 maja 2017, o 15:14
Będzie ciepło to umyję i wysprzątam srodek. Brak funduszy na nowe felgi niestety- juz dwa worki pieniędzy w tym aucie siedzą a i tu chłodnica do wymiany, łancuszek nad rozrządem i wydech do uszczelnienia

Wprawiony kierowca
Wprawiony kierowca
Samochód:
C4 2.0 VTS 177km
Imię:
Kamil
PostNapisane: 3 maja 2017, o 15:57
Pozwól że zapytam. Ile dałeś za auto ? Dlaczego brałeś wiedząc że musisz w niego dołożyć i przejechać pół Polski?
No chyba że cena była poniżej 8 tysi..

Uczy się jeździć
Uczy się jeździć

Samochód:
Citroen C4 VTR
Imię:
Jakub
PostNapisane: 3 maja 2017, o 19:45
dałem 6,5 tyś. Remont silnika i jakieś drobiazgi i w cenie auta z popularnych serwisów ogłoszeniowych mam auto w którym wiem ze wszystko jest zrobione i nic sie nie popsuje

Wprawiony kierowca
Wprawiony kierowca
Samochód:
C4 2.0 VTS 177km
Imię:
Kamil
PostNapisane: 3 maja 2017, o 19:52
No i super w takim razie powiedzmy że się opłacało ;)
Pytanie tylko jak wielki ten remont silnika był?

Uczy się jeździć
Uczy się jeździć

Samochód:
Citroen C4 VTR
Imię:
Jakub
PostNapisane: 3 maja 2017, o 20:21
Na start dwumasa, oleje, filtry, uszczelki i turbo bo okazało sie że jest tam olej. Potem blacharka po kolizji w tył i akumulator( czasami nie odpalał i wyskakiwały błędy poduszek lub pasów i systemu hamowania.) Teraz cieknie chłodnica i napinacz do wymiany. W przyszłości jeszcze płyn do FAPu i poduszka pod silnikiem bo go trzęsie na zimnym i podczas gaszenia czuć drganie. Niestety poprzedni właściciel nie dbał o auto i w środku w każdej możliwej szczelinie znajdują sie okruchy :evil:

Kierowca zawodowy
Kierowca zawodowy

Samochód:
Citro C3 II 1.2 VTi PureTech 82KM
Imię:
Witold
PostNapisane: 4 maja 2017, o 10:25
jarzi napisał(a):dałem 6,5 tyś. Remont silnika i jakieś drobiazgi i w cenie auta z popularnych serwisów ogłoszeniowych mam auto w którym wiem ze wszystko jest zrobione i nic sie nie popsuje

W tak starym aucie z piećdziesiątej ręki to tak nie działa niestety, ale o tym się przekonasz dopiero za jakiś czas.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Citroën Life