Zakup C4

Chcesz kupić auto?? Nie wiesz jakie ?? Szukasz porad i opinii użytkowników?? Tutaj uzyskasz wiele cennych informacji.

Samochód:
Subaru
Imię:
Dorota
PostNapisane: 3 paź 2017, o 11:50
Muszę kupić drugie auto i wybór padł na C4 .Wiem że pośpiech nie jest wskazany przy zakupie ale auto jest potrzebne na tak zwane "już" . Co sądzicie o tym aucie ? Na co zwrócić uwagę?
https://www.otomoto.pl/oferta/citroen-c ... yJFn3.html

Kierowca zawodowy
Kierowca zawodowy

Samochód:
Był C4 Coupé 1.6 16V
Jest C5 LF 2.0 16V LPG
Imię:
Piotr
PostNapisane: 3 paź 2017, o 14:14
Zobacz czy mieszalnik powietrza ciepło/zimno działa prawidłowo. Nie jest to drogie do zrobienia ale zawsze pretekst do zbicia ceny. C4 miały z tym problemy w wersji z klimatronikiem.
Zmień na zimne, poczekaj czy zmieni następnie na ciepłe i tak kilka razy.
Gaz niszczy silniki tym, którzy go nie mają :p

Samochód:
Subaru
Imię:
Dorota
PostNapisane: 6 paź 2017, o 15:51
Znalazłam C4 z dwu litrowym dieslem różnica w spalaniu będzie duża? Jak wygląda awaryjnosc tego silnika ?
Uczy się jeździć
Uczy się jeździć

Samochód:
BMW
Imię:
Przemysław
PostNapisane: 24 lis 2017, o 10:23
Nawet, jeżeli auto jest natychmiast potrzebne, nie oznacza to tego, że należy działać w pośpiechu. Wiem, że brzmi to dziwnie, ale taka jest prawda. Jeżeli chodzi o to na co należy zwrócić uwagę, trzeba zwrócić uwagę na wszystko.
Niezależnie od obrotu Ziemi wszyscy żyją w snach

Uczy się jeździć
Uczy się jeździć

Samochód:
Citroen C4 by Loeb 2.0 177 KM
Citroen C5 (X7) 2.0 HDi 136 KM
Imię:
Marek
PostNapisane: 28 lis 2017, o 01:07
Witam,
jeśli temat aktualny to proszę - oryginalny Loeb z oznaczeniem nr 30 z 2006 roku z silnikiem 2.0 16V 177 KM, którym jeżdżę od prawie 4 lata. Auto nigdy mnie nie zawiodło, dlatego serdecznie polecam - link do ogłoszenia:

https://www.otomoto.pl/oferta/citroen-c ... or=EREC-55

zachęcam do obejrzenia, gdyż naprawdę warto. Zapewniam że auto jest w pełni sprawne i jest to oryginalny Loeb oznaczony numerem 30 w najbardziej wyposażonej wersji, a co najważniejsze z najmocniejszym silnikiem 2.0 16V o mocy 177 KM (kod silnika: RFK - EW10J4S) - oferta nieaktualna

Pozdrawiam
Ostatnio edytowano 11 gru 2017, o 00:18 przez -=mac=-, łącznie edytowano 1 raz

Samochód:
c3picasso
Imię:
Andrzej
PostNapisane: 8 gru 2017, o 12:47
Karmelek napisał(a):Znalazłam C4 z dwu litrowym dieslem różnica w spalaniu będzie duża? Jak wygląda awaryjnosc tego silnika ?

Ja bym brał od razu benzynę do zagazowania, mam w swojej cytrynie lpg optima i śmiga jak złoto za połowę tego co na PB, kupując diesla nie osiągniesz takiej oszczędności a pomijam już wyższe koszty eksploatacji w przypadku diesla i fakt że dieslem nie bardzo da się jeździć po mieście i na krótkich przebiegach, szkoda auta po prostu.

Powrót do Poradnik kupującego