Ubezpieczenie OC - ile płacicie?

Ogólny dział poświęcony wszystkiemu co związane z autami, motoryzacja i infrastrukturą drogową.

Posty: 1
Dołączył(a): 14 lut 2020, o 07:59

Samochód:
maluch
Imię:
Adam
PostNapisane: 14 lut 2020, o 08:04
Ja ostatnio trochę inne ubezpieczenie bo zdrowotne znalazłem na stronie internetowej https://polisoteka.pl/ubezpieczenie-zdrowotne .Jestem naprawdę bardzo ciekawy czy państwo też skorzystacie z tej oferty czy jednak nie.Moim skromnym zdaniem te ubezpieczenie jest bardzo dobre i trudno będzie znaleźć lepszą ofertę ubezpieczenia od tej.
Cytuj

Posty: 4
Dołączył(a): 13 mar 2020, o 14:18

Samochód:
Citroen C3
Imię:
Alina
PostNapisane: 14 mar 2020, o 09:41
Prawda jest taka, że ile by nie było dla nas i tak będzie za dużo. Niestety trzeba takie ubezpieczenie OC wykupić i nic tutaj na to nie poradzimy. Jedyne co możemy zdziałać to po prostu szukanie jakichś tańszych ofert, a może będą też lepsze. Ja przeważnie korzystam z kalkulatora ubezpieczeń, o którym się dowiedziałem z http://ubezpieczenie24.org/. Ogólnie jest tam dużo informacji związanych z ubezpieczeniami :)
Cytuj

Posty: 4
Dołączył(a): 14 maja 2020, o 17:19

Samochód:
Cytrynka w gazie
Imię:
Adam
PostNapisane: 15 maja 2020, o 16:43
Wybór ubezpieczenia to nie taka łatwa sprawa. Na rynku znajdziemy wiele firm tylko pozostaje pytanie jakiej warto powierzyć swój samochód. Wszystko jest zawsze dobrze dopóki nic sie nie wydarzy. Wiele można znaleźć w sieci tematów o tym jak nawet najwięksi ubezpieczyciele nie chcieli wypłacać pieniędzy z polisy. Tak na prawdę to nigdy nie mamy 100% pewności dlatego jak mamy możliwość to wybierajmy ubezpieczenie bezpośrednio u dealera. Dla przykładu w ofercie Dacia - https://www.daciafinansowanie.pl/ubezpi ... unikacyjne znajdziemy bardzo elastyczny pakiet ubezpieczenia komunikacyjnego. Tylko i wyłącznie od nas zależy jak z niego skorzystamy.
Cytuj

Powrót do Szeroka droga

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości