Potrzebuje rady/pomocy

Wszystkie sprawy dotyczące modeli Citroën z serii DS.

Samochód:
Citroen DS 4
Imię:
Bogumił
PostNapisane: 12 mar 2015, o 21:47
Witam,
Mam DS4 w automacie, gdy wsiadłem dziś do niego i próbowałem go odpalić wyskoczył mi komunikat najpierw oznajmiający awarie hamulca postojowego, zaraz po nim że popsute jest ABS/ESP i trzeci komunikat, mianowicie że skrzynia biegów jest do naprawy.
Na głównym panelu ciągle świecił sie napis SERWIS oraz po lewej stronie kierownicy ESP( bodajże).
Musiałem jakoś wrocic z pracy do domu i spokojnie dojechalem ale biegi musiałem zmieniać za pomocą manetek przy kierownicy(automatycznie nie chciało zmienić biegu z JEDYNKI) ale nie dało się rady zmienić więcej niż do 3 biegu.
Powiedzcie mi co sie stało. Być może ktoś z Was miał podobny problem wiec proszę pomóżcie mi go rozwiązać.
Dzięki za pomoc.
Pozdrawiam

Kierowca zawodowy
Kierowca zawodowy

Samochód:
Citro C3 II 1.2 VTi PureTech 82KM
Imię:
Witold
PostNapisane: 13 mar 2015, o 00:01
Prawdopodobnie któryś z czujników ABS padł.

Samochód:
Citroen DS 4
Imię:
Bogumił
PostNapisane: 13 mar 2015, o 00:23
pojade jutro z rana do mechanika i niech go podepnie pod komputer i diagnozuje. Napisze co było wadliwe - może na przyszłość komuś sie to przyda.

Kierowca zawodowy
Kierowca zawodowy

Samochód:
Citro C3 II 1.2 VTi PureTech 82KM
Imię:
Witold
PostNapisane: 13 mar 2015, o 09:51
Auto jeszcze na gwarancji czy już po?

Najczęściej z tego co zaobserowałem pada czujnik w przednim lewym kole, w 3008 wysypał mi się jeszcze na gwarancji i również była choinka "wszystkiego".

Powrót do Citroën DS