Nasze auta.

Podstawowe informacje o naszym forum dyskusyjnym. Ogłoszenia administratorów. Zasady korzystania i uczestniczenia w życiu forum. Tutaj można również zgłaszać swoje propozycje, uwagi i problemy.

Uczy się jeździć
Uczy się jeździć

Samochód:
citroen c3 2017r
Imię:
Janusz
PostNapisane: 25 lis 2018, o 18:38
Piękna. Żona ma taką samą ale kolory ma odwrotnie jak u Ciebie. Ja czekam na niespodziankę w postaci C3 Aircross. Nie wiem jak to będzie działać, ale jak ktoś ma to proszę o informacje na jego temat. Pozdrawiam. Janusz :lol:

Uczy się jeździć
Uczy się jeździć

Samochód:
Citroen C3 2017r.
Imię:
Justyna
PostNapisane: 25 lis 2018, o 18:42
o! a wyczuwa coś dziwnego podczas prowadzenia auta?
aircross też jest fajnym autkiem, ciut większym od normalnej cytrynki :P

Uczy się jeździć
Uczy się jeździć

Samochód:
citroen c3 2017r
Imię:
Janusz
PostNapisane: 25 lis 2018, o 18:56
Nic na temat wyczuwania czegoś nie mówi, tylko ma uśmiech od ucha do ucha. Co do aircrossa to wiem, że jest większy, ale nawet nie miałem przyjemności w nim siedzieć. Dlatego pytam. Bardzo szybko sprzedałem poprzednie auto, bo klient mnie zaskoczył i szybko wziął, a teraz zostałem na łasce i niełasce żony. Ponadto jak to w firmie koniec roku i trzeba było coś nabyć nowego i "stary" znajomy diler załatwił mi na szybko aircrossa, nowego oczywiście. No i czekam.

Uczy się jeździć
Uczy się jeździć

Samochód:
Citroen C3 2017r.
Imię:
Justyna
PostNapisane: 25 lis 2018, o 20:55
W takim razie czekam na opinie i wrażenia, bo ja widziałam, siedziałam, nie miałam okazji się przejechać, ale wrażenia pozytywne ;)

a co do c3, dopytuje się, ponieważ mam też nowe auto, ale na nierównościach strasznie mi zarzuca tyłem (już pisałam o tym w innym wątku), tzw. "myszkowanie", byłam dwa razy w serwisie, bo przecież jest na gwarancji.... to mi panowie powiedzieli, że taka jest "charakterystyka" zawieszenia... i dlatego tak dopytuje, bo jeśli tylko w moim aucie tak się dzieje, to wcale nie do końca jest to "charakterystyka" zawieszenia... :/

Uczy się jeździć
Uczy się jeździć

Samochód:
citroen c3 2017r
Imię:
Janusz
PostNapisane: 25 lis 2018, o 21:28
To dziwne. Ja żony cytrynką jeżdziłem trochę. Nie zauważyłem myszkowania na dziurach, a dojeżdżamy do domu drogą szutrową ok 2km, niezbyt równą i myszkowanie od razu by było czuć. Ponadto żona z każdym skrzypnięciem samochodu albo,że coś nie tak, to do mnie jak w dym by waliła, a tutaj od lutego praktycznie tylko leje paliwo i śmiga. Coś w tym serwisie ściemniają. Nowy samochód nie może myszkować. A tak się zapytam, skąd jesteś, bo może do innego serwisu podjechać.

Uczy się jeździć
Uczy się jeździć

Samochód:
citroen c3 2017r
Imię:
Janusz
PostNapisane: 25 lis 2018, o 22:06
Wiesz co? nie daje mi spokoju to myszkowanie u Ciebie, tzn u C3. Spróbuj podjechać do stacji diagnostycznej - tam gdzie robią przeglądy. Powiedz o co chodzi i oni Ci sprawdzą. Możesz to zrobić pomijając serwis autoryzowany.
Poprzednia strona

Powrót do Administracja forum