Światła pozycyjne

Wszystkie sprawy dotyczące modeli Citroën: C4, C4 Picasso, C4 Cactus.

Początkujący kierowca
Początkujący kierowca

Samochód:
Citroen C4 Grand Picasso SX 1,6 HDI 82 KW 2011 r.
Imię:
Marcin
PostNapisane: 25 mar 2016, o 00:06
Dziekuje za pomoc.

Niedzielny kierowca
Niedzielny kierowca
Samochód:
Citroen C4 Grand Picasso Exclusive 2.0 automat
Renault R4 GTL 1.1 '63
Renault R5 GTL 1.7 '84
Renault Kangoo 1.6 16V LPG Automat '04
Imię:
Karol
PostNapisane: 30 mar 2016, o 09:27
Witam wszystkich

Mam podobny problem co poprzednicy, kupiłem C4 z Niemiec, kupiłem fejsa do diagnostyki i po podłączeniu ze sobą tego całego majdanu mam takie opcje do wyboru w Lexii:

I. Światła do jazdy dziennej:
1. Brak
2. Dostępne
3. Dodatkowe światła do jazdy dziennej

II. Czy włączać światła pozycyjne z dziennymi:
1. Tak
2. Nie

I teraz - światła do jazdy dziennej sobie włączyłem opcją "dostępne" i wyłączyłem opcję włączania pozycji z dziennymi (w Polsce nie ma takiego wymogu) ale światła dzienne to u mnie xenony a chciałem oszczędzać palniki i głównie dlatego chodziło mi o dzienne. Zastanawia mnie druga opcja - "Dodatkowe światła do jazdy dziennej" - czy ktoś może mi podpowiedzieć jak wyglądają (czy są integralną częścią reflektora)? Jest możliwość, żeby je dokupić i zamontować?

Pozdrawiam
Karol

Samochód:
c4 GP
Imię:
Bogdan
PostNapisane: 4 lis 2018, o 21:35
witam,że odgrzeje temat bo szukam tematu świateł dziennych,własie kupiłem c4 gp i mam orginalne ledy gdyż to rocznik grudzień 2010 ale rzecz dziwna w ledach świeca światła pozycyjne ,dziennych brak,gościu mówił że gdybm miał radio/wyświetlacz z navi to bez problemu mam jezyk polski i włanczanie owych świateł a że mam bez nawi i niema polskiego to świateł niemam,instrukcja mówi że niby są??? samochód kupiony z niemiec tam niema tego obowiązku i jak to załączyć -serwis aso??? oni znając skasują z 1000 zł za sam wjazd a 3000 za podłączenie laptopa
Poprzednia strona

Powrót do Citroën C4