Brak podświetlenia całej deski rozdzielczej

Wszystkie sprawy dotyczące modeli Citroën: Xsara, Xsara Picasso.

Samochód:
Xsara
Imię:
Mateusz
PostNapisane: 3 gru 2013, o 21:00
Witam.Kupiłem niedawno Citroena Xsara, 97r,1.6i i mam problem ponieważ od początku nie działa całe podświetlenie kokpitu czyli licznik, przyciski,podś. nawiewów.. Poprzedni właściciel mówił że komuś wpadło coś do zapalniczki i zrobiło zwarcie, przepatrzyłem bezpieczniki i wszystkie Ok, gdzie szukać przyczyny? Dodam że wyjmujac zapalniczke są tam 3 kable, łaczac dwa ze sobą podświtlenie licznika i nawiewów sie zaświeca.. Gdzie szukać??

Uczy się jeździć
Uczy się jeździć

Samochód:
Citroen Xsara 1.8 16V Exclusive (1999r.)
Imię:
Piotr
PostNapisane: 1 sty 2014, o 05:10
emil.66 napisał(a): Poprzedni właściciel mówił że komuś wpadło coś do zapalniczki i zrobiło zwarcie, przepatrzyłem bezpieczniki i wszystkie Ok, gdzie szukać przyczyny?

Kolego masz potencjometr od zmniejszania/zwiększania natężenia oświetlenia deski rozdzielczej?

Wygląda to tak:
Obrazek

Powiedz mi jeszcze, czy świecą Ci przyciski od szyb elektrycznych (o ile masz), przycisk świateł awaryjnych, kontrolki na liczniku...

Samochód:
citroen xsara coupe 1.8i 1998r
Imię:
Artur
PostNapisane: 28 sty 2018, o 14:01
Też mam problem nie świeci mi Deska na zegar i prędkościomierz i na nawiewu nie świecą bezpieczniki ok ale właśnie to co pokazujesz nie pomaga bo dalej nie świeci

Powrót do Citroën Xsara