Dobre sklepy

O wszystkim i o niczym.

Regulamin działu

Wątki w tym dziale mogą zakładać tylko osoby posiadające jakiekolwiek posty w działach związanych z motoryzacją.

Samochód:
c3
Imię:
Albert
PostNapisane: 16 mar 2018, o 18:55
malo dobrych sklepow jest

Samochód:
c3
Imię:
Dorota
PostNapisane: 31 mar 2018, o 15:36
jestem ciekaw ile tam kupuje

Samochód:
c3
Imię:
Bogdan
PostNapisane: 5 kwi 2018, o 17:55
ciekawe czy to wypali

Samochód:
c4
Imię:
Aneta
PostNapisane: 14 gru 2018, o 11:41
ja przed zakupami zawsze najpierw sprawdzam na blogach modowych co jest aktualnie na czasie i czytam recenzje innych ludzi na temat sprawdzonych modeli ubrań czy obuwia :) np przed zakupem butów na zimę na blogu http://butyzimowe.info/ upatrzyłam sobie model super sztybletów w kolorze starego złota :)

Uczy się jeździć
Uczy się jeździć

Samochód:
opel
Imię:
Agata
PostNapisane: 19 gru 2018, o 15:37
Jasne, że to dobry sposób takie sprawdzanie opinii, jednak to większa pewność, że trafi sie do rzetelnego sklepu, a nie do oszustów, których swoją drogą jednak nadal nie brakuje. Przyznam, że i my zasięgnęliśmy jak to się mówi "języka" jak mielismy kupować meble do domu. To było dobre posunięcie, i wybór scandicsofa.pl okazał się dobry. Meble, które u nich kupiliśmy warte sa każdej złotówki, chociaż wcale nie są takie drogie, w każdym razie nam udało się i z czystym sumieniem mogę ich każdemu polecić. Niedawno wymieniliśmy łóżko i tak samo jak za każdym razem jesteśmy mile zaskoczeni zarówno kontaktem ze sklepem jak i samym meblem.

Uczy się jeździć
Uczy się jeździć

Samochód:
Citroen C3
Imię:
Adam
PostNapisane: 29 gru 2018, o 23:03
kormoran907 napisał(a):ja przed zakupami zawsze najpierw sprawdzam na blogach modowych co jest aktualnie na czasie i czytam recenzje innych ludzi na temat sprawdzonych modeli ubrań czy obuwia :) np przed zakupem butów na zimę na blogu http://butyzimowe.info/ upatrzyłam sobie model super sztybletów w kolorze starego złota :)

To co jest na blogach a co warto nosić to dwie rozne sprawy w sumie. Ja czasami tego co na blogach nigdy bym nie zalozyl :D
Poprzednia strona

Powrót do Hyde Park