Poduszki i koce oraz ręczniki frotte z haftem logo klubu

Forumowa tablica ogłoszeń - Kupię, Sprzedam, Zamienię, Wynajmę.

Samochód:
Volvo v70 2,4T
Imię:
Krzysztof
PostNapisane: 12 paź 2015, o 19:06
Witam wszystkich :)

Chciałbym Wam zaproponować poduszki i koce z mikrofibry oraz ręczniki frotte, z haftem logo klubowego + na życzenie indywidualny nick.
Poduszki oraz koce uszyte są z grubej, wysokogatunkowej mikrofibry przez co są bardzo przyjemne w dotyku. Nadają się świetnie np. dla dziecka do samochodu gdy wybieramy się w dłuższą podróż jak i do użytku w domu :) Poszewka poduszki jest zapinana na zamek dzięki czemu bez problemu można ją zdjąć do prania.
Poduszki mają rozmiar 40x40cm i są dostępne w 11 kolorach.
Obrazek
Koce mają wymiar 160x200cm - kolorystyka taka sama jak w przypadku poduszek.
Obrazek
Ręczniki o gramaturze 500g/m^2 i wymiarach 70x140cm dostępne w 10 kolorach:
Obrazek

Haftowane logo ma wymiary 120 mm x 22 mm (bez nicka), z nickiem 120 mm x ok. 50 mm. Poniżej zdjęcie gotowego haftu, nie symulacja komputerowa.
Obrazek

A teraz ceny:

Poduszka z haftem: 35zł
    Ręcznik z haftem: 40zł
    Koc z haftem: 70zł

Na życzenie pod logiem klubu może być wyhaftowany nick użytkownika – GRATIS
Koszt wysyłki będzie ustalany indywidualnie w zależności od wielkości zamówienia. Wysyłam Pocztą Polską - wg ich cennika.
Chętni mogą składać indywidualne zamówienia , nie ma potrzeby zbierania konkretnej ilości zamówień do rozpoczęcia produkcji , co skróci czas oczekiwania na gotowy produkt.
Termin realizacji zamówienia uzależniony jest od dostępności wybranego koloru ręcznika, koca czy poduszki .
Zapraszam na naszą stronę gdzie prezentujemy niektóre z wykonanych przez nas zleceń: http://www.sibui-projekt.pl
Zamówienia proszę kierować na maila: [email protected] lub pw.
sibui

Samochód:
jumper
Imię:
Klaudia
PostNapisane: 5 kwi 2018, o 13:41
Ja zrobiłam mężowi prezent - duży koc z haftem "cytryna jumper". Jeżdzi swoim busem, więc jak najbardziej przyda się :D oczywiści jego kolega jak to zobaczył to też chciał. Zamawiałam w koce lublin. Cenowo wyszło podobnie ;)

Samochód:
c3
Imię:
Angelika
PostNapisane: 27 kwi 2018, o 18:43
ja moge cos w tym kierunku pomyslec

Powrót do Tablica ogłoszeń