Jaki samochód dostawczy

Chcesz kupić auto?? Nie wiesz jakie ?? Szukasz porad i opinii użytkowników?? Tutaj uzyskasz wiele cennych informacji.

Samochód:
Opel
Imię:
Monika
PostNapisane: 18 lut 2017, o 21:23
Witam,
Planuję zakup dostawczaka, coś niewielkiego do codziennego przewozu warzyw na targ. Słyszałam sporo dobrych opinii o "cytrynkach". Co możecie polecić?

Instruktor jazdy
Instruktor jazdy
Samochód:
Citroen C2 VTR, 1.6B '03r
Imię:
Mateusz
PostNapisane: 19 lut 2017, o 02:49
Coś niewielkiego... Dostawcze... Ale jak niewielkie to kombi czy jakiś furgon? Napisz więcej czego oczekujesz od auta...

Wprawiony kierowca
Wprawiony kierowca

Samochód:
CITROEN
Imię:
Robert
PostNapisane: 27 lut 2017, o 14:03
Jeśli nie jesteś do końca zdecydowany i nie chciałbyś za dużo wydać, to może dobrym pomysłem byłby leasing auta używanego? Nie wydasz dużo a będziesz miał bardzo dobry samochód. Moim zdaniem to bardzo dobre rozwiązanie!

Samochód:
Citroen C3
Imię:
Maria
PostNapisane: 2 mar 2017, o 16:28
Jak dla mnie bardzo dobry leasing samochodu ma Raiffeisen http://www.rl.com.pl/samochody .Sam mam podpisaną umowę z nimi i złego słowa nie powiem. Cały okres leasingu przebiegł sprawnie, a oferta była dobierana pod moje potrzeby. W firmie mamy Opel Astra J Essentia właśnie od nich i bardzo ładnie się sprawuje.

Samochód:
VW Golf TDI
Imię:
Michał
PostNapisane: 14 mar 2018, o 20:07
Mira napisał(a):Jak dla mnie bardzo dobry leasing samochodu ma Raiffeisen http://www.rl.com.pl/samochody .Sam mam podpisaną umowę z nimi i złego słowa nie powiem. Cały okres leasingu przebiegł sprawnie, a oferta była dobierana pod moje potrzeby. W firmie mamy Opel Astra J Essentia właśnie od nich i bardzo ładnie się sprawuje.

Raiffeisen Leasing już nie ma - marka zniknęła z rynku. RLP połączyło się z PKO Leasing

Chociaż w "nowej" spółce więcej chyba jednak jest z Raiffeisena. Dla jednych to dobrze, dla innych podobno nie. :)

Samochód:
Citroen AX, C4
Imię:
Adam
PostNapisane: 22 mar 2018, o 22:04
W kwestii busów ja mam tylko jeden wybór - sprinter chociaż znajomy śmiga Jumperem i sobie chwali, nic się z autem nie dzieje a przebieg już spory ok 300tys km.

Powrót do Poradnik kupującego