Zakup C3

Chcesz kupić auto?? Nie wiesz jakie ?? Szukasz porad i opinii użytkowników?? Tutaj uzyskasz wiele cennych informacji.

Samochód:
Accord
Imię:
Bartosz
PostNapisane: 11 sty 2018, o 19:41
Cześć,
Przymierzam sie do zakupu Citroena C3 z 2006r. Auto bylem oglądać i blacharsko OK, fajne wyposażone.
Miał chwilowe problemy z odpaleniem - słychac było zgrzyt, jednak po chwili załapał i później było ok.
Pod korkiem oleju był ciemny szlam - nie wyglądał jak masło, raczej błoto. Olej według kwitów wymieniony ale wizualnie raczej wątpię.
Pewnie w najblizszych dniach pojadę nim na stację diagnostyczna ale jeszcze chciałem poddać go waszej ocenie.
Link do ogłoszenia:
https://www.otomoto.pl/oferta/citroen-c ... zswaE.html

Byłbym wdzieczny za wasze opinie.

Instruktor jazdy
Instruktor jazdy
Samochód:
Citroen C2 VTR, 1.6B '03r
Imię:
Mateusz
PostNapisane: 14 sty 2018, o 14:23
Auto ładne, jedynie proponuje sprawdzić urządzeniem czy nie ma problemów z uszczelką pod głowicą. To błoto pod korkiem może ale nie musi o tym świadczyć

Uczy się jeździć
Uczy się jeździć

Samochód:
citroen c3
Imię:
Damian
PostNapisane: 21 maja 2018, o 11:32
Witam,

Zamierzam kupić C3 z automatyczną skrzynią biegów mam pytanie czy posiada ktoś C3 z automatyczną skrzynią biegów i czy warto kupić to auto. Nigdy nie miałem samochodu w automacie będzie to mój pierwszy nie ukrywam że mam trochę obaw.

Pozdrawiam

Samochód:
Citroen C5
Imię:
Jacek
PostNapisane: 25 maja 2018, o 08:16
Cześć,

czy C3 1,4 rzeczywiście spala do 9 litrów w mieście? Trochę to niepokojące jak na w miarę nowe auto oraz niską pojemność silnika a chodzi o to aby zrobić 8 km dziennie

Kierowca zawodowy
Kierowca zawodowy

Samochód:
Był C4 Coupé 1.6 16V
Jest C5 LF 2.0 16V LPG
Imię:
Piotr
PostNapisane: 25 maja 2018, o 13:26
Spali spali...
Mi ze spalaniem C4 wychodziło tyle co C5.....
Oczywiście jeśli pilnowałem się i oszczędnie wciskałem gaz C4 schodził niżej jak C5 ze spalaniem.
Ale też i jak C5 poszaleje to wychodzi ciut więcej. Ale przy normalnej mojej eksploatacji wychodzi to samo.
Więc jestem w stanie uwierzyć że i C3 z 1.4 spalało by mi bardzo podobnie.
Jeśli mówimy o tym 1.4 16V z KZFR o którym myślę? To, to nie jest nowoczesna konstrukcja.
Gaz niszczy silniki tym, którzy go nie mają :p

Powrót do Poradnik kupującego