skręcanie kół

Wszystkie sprawy dotyczące modeli Citroën: Xsara, Xsara Picasso.

Samochód:
xsara 2 1.6 16v
Imię:
Dariusz
PostNapisane: 3 kwi 2018, o 20:18
witam jestem nowy .niedawno kopiłem xsarę 2 2001 rok 1.6 16v.wszystko było ok.czułem bicie kola wiec pojechałem na wulkanizacje.okazało się ze mam krzywa felgę.oddalam do prostowania.obok była stacja diagnostyczna wiec poprosiłem o sprawdzenie na szarpakach.wyszło ze mam do wymiany łączniki stabilizatorów prawa końcówkę drążka i 2 tylnie tuleje do wymiany.na 2 dzień chciałem pojechać zamówić części.w czasie wyjazdu z parkingu najpierw doszły mnie słuchy jak by coś strzelało ale podczas jazdy na wprost i zawracaniu na małym rondzie cisza.a gdy wiech alem w koleiny kierownica zaczęła sama żyć swoim życiem i przy skręcie poczułem jak bym nie miał wspomagania i kierownica się przycina.otworzyłem maskę płyn wspomagania jest.i podczas kręcenia kierownica słychać szumienie i i tak samo podczas dodawania gazu na biegu jałowym.teraz kerownica bardzo sie przycina i dalej cos strzela w prawym kole.

Samochód:
xsara 2 1.6 16v
Imię:
Dariusz
PostNapisane: 3 kwi 2018, o 20:51
a i problem z lewarkiem skrzyni biegów.jaki bym nie wrzucil bieg lewarek lata na lewo i prawo jak by byl na luzie.

Powrót do Citroën Xsara