Sprzedam CITROEN C4 I 1.6 16v Exclusive

Forumowa tablica ogłoszeń - Kupię, Sprzedam, Zamienię, Wynajmę.

Zaawansowany kierowca
Zaawansowany kierowca

Samochód:
Citroen C4 1.6 16v
Imię:
Marcin
PostNapisane: 5 maja 2018, o 19:52
Witam serdecznie
Przyszedł czas na znalezienie następcy Cytrynki, w związku z czym do zaoferowania mam swojego Citroena C4 1.6 16v benzyna w najwyższej wersji wyposażenia Exclusive. Rok produkcji koniec 2005 roku (modelowo 2006). Przebieg 196500km.
Silnika nie trzeba przedstawiać, to jedna z ostatnich trwałych i bezproblematycznych jednostek, która świetnie nadaje się pod instalacje gazowe.

Jak wyżej wspomniałem jest to najbogatsza wersja wyposażeniowa EXCLUSIVE, w skład którego wchodzą,
- Bi-Xenonowe skrętne światła z funkcją Follow Me Home
- Ledowe światła do jazdy dziennej OSRAM (dołożone przeze mnie)
- AIRBAG
- ABS
- ESP
- oryginalne Alufelgi 17 cali
- Czujniki parkowania przednie + tylne ( z wyświetlaniem na centralnym monitorze)
- Halogeny
- Fabryczne radio
- Komputer pokładowy
- Klimatyzacja automatyczna dwustrefowa
- Centralny zamek z pilotem
- Wspomaganie kierownicy
- Kierownica skórzana wielofunkcyjna
- Tempomat
- Elektrycznie szyby x4
- Elektrycznie regulowane lusterka
- Elektrycznie składane lusterka ( przy zamknięciu pojazdu)
- Fotochromatyczne lusterko wsteczne
- Czujnik deszczu
- Czujnik świateł
- Półka - organizer w bagażniku
- Tapicerka welur/alkantara

Ponieważ jest to mój prywatny samochód, był moim oczkiem w głowie. Citroen utrzymany jest w bardzo dobrym stanie technicznym oraz wizualnym. Auto regularnie serwisowane bez najmniejszego wkładu finansowego.

Odkąd jestem posiadaczem auta zostały wymienione następujące elementy:

- kompletny rozrząd przy przebiegu 162000 - grudzień 2013
- kompletne sprzęgło + widełki, uszczelniacze, olej w skrzyni biegów - grudzień 2015
- konserwacja podwozia pomimo idealnego stanu, oraz elementów wewnątrz drzwi, klapy bagażnika, itp - sierpień 2016
- wymiana akumulatora - styczeń 2017
- wymiana BSM - luty 2017
- odnowienie felg aluminiowych - marzec 2017
- remont zawieszenia w skład, którego wchodzą łączniki stabilizatorów, końcówki drążków, amortyzatory przód plus łożyska z poduszkami, amortyzatory tył z mocowaniami i osłonami - sierpień 2017
- wymiana końcowego tłumika na tłumik ze stali nierdzewnej + podwójna końcówka - kwiecień 2017
- wymiana żarników xenonowych na oryginał OSRAM - grudzień 2017
- ostatnia wymiana oleju na 0W40, filtr oleju, filtr powietrza i filtr przeciwpyłkowy (oryginał) - luty 2018
- regeneracja tylnych zacisków hamulcowych plus wymiana płynu hamulcowego - marzec 2018

Na większość napraw oczywiście posiadam rachunki i faktury.

Część podzespołów może wymieniona nad wyrost, ale lubię jeździć w 100% sprawnym autem. Jak widać nowy właściciel będzie miał spokój na kilka kolejnych lat.

Z modyfikacji zdecydowałem się założyć zestaw dedykowanych sprężyn delikatnie obniżających nadwozie renomowanej firmy Eibach Pro Kit. Dzięki temu samochód prezentuje się dużo lepiej przy zachowaniu fabrycznego komfortu. Oczywiście dodaje zestaw oryginalnych sprężyn zdjętych z auta, gdyby komuś nie podpasował zestaw Eibacha.
Dodatkowo Citroen został poddany oklejeniu dachu, lusterek oraz elementów chromowanych profesjonalną folią 3M black mat. Oczywiście w każdym momencie nowy właściciel może folię usunąć. Folia po usunięciu nie zostawia żadnych śladów. Ostatnie zdjęcie z galerii przedstawia auto przed oklejeniem.

Wyrażam zgodę na kontrolę pojazdu na dowolnej stacji, serwisie na koszt kupującego, nie mam nic do ukrycia. Auto posiada oryginalną powłokę lakierniczą na całym nadwoziu. Dla zainteresowanych mogę podesłać nr VIN. W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt telefoniczny tel. 667 888 008 lub e-mail [email protected]

Cena: 14900zł (do rozsądnej negocjacji)

W cenie samochodu, dodaję drugi komplet kół na felgach stalowych z oponami zimowymi w bdb stanie!!!

Link do aukcji:
http://allegro.pl/show_item.php?item=73 ... 6398372219

Zaawansowany kierowca
Zaawansowany kierowca

Samochód:
Citroen C4 1.6 16v
Imię:
Marcin
PostNapisane: 9 maja 2018, o 11:45
Nowa cena: 14 tys zł.

Zaawansowany kierowca
Zaawansowany kierowca