Nowa internetowa giełda części samochodowych

Forumowa tablica ogłoszeń - Kupię, Sprzedam, Zamienię, Wynajmę.

Samochód:
Autobusy i tramwaje :P
Imię:
Piotr
PostNapisane: 7 sie 2018, o 16:04
Cześć,

jestem Piotr i współtworzę https://izimoto.pl - nową internetową giełdę części samochodowych.

Przedstawiam się Wam i nie ukrywam się (patrz awatar), ponieważ nie chcę bezczelnie reklamować naszego serwisu na Waszym forum, ale pokazać Wam go i zachęcić do jego przejrzenia. Ponieważ Izimoto.pl stworzyliśmy wyłącznie dla motoryzacji, nie ma lepszego miejsca na powiedzenie o nim niż forum pasjonatów czterech kółek.

Zależy mi na opinii z perspektywy użytkownika: co Was jako potencjalnych kupujących zachęca do używania, czy coś się Wam szczególnie podoba, może coś Wam wadzi. Wdzięczny będę za każdą konstruktywną uwagę.

Jeśli chodzi o markę Citroën, to sprzedawcy wystawili u nas 6842 oferty części pasujących do cytryny. Nie ukrywam, że gdybyście przy okazji znaleźli akurat potrzebną Wam część i postanowili ją kupić, byłoby super, ponieważ od tego zależy rozwój naszego młodego dziecka :). Przede wszystkim chciałbym się jednak dowiedzieć, co o Izimoto.pl sądzicie.

Poza nowymi przedmiotami mamy też sporo ofert ze szrotów. Wiadomo, mają one spory obrót części, także na miejscu, więc może się zdarzyć, że coś już sprzedali, ale jeszcze nie wycofali z Izimoto. Dlatego polecam przed kliknięciem “Kup” prewencyjnie zadzwonić do danego szrotu.

Piszcie śmiało, jeśli macie jakieś pytania.

Uczy się jeździć
Uczy się jeździć

Samochód:
Citroen C6
Imię:
Paweł
PostNapisane: 11 wrz 2018, o 11:00
W końcu jakiś polski serwis z częściami :)

Powrót do Tablica ogłoszeń