C3 - "myszkowanie"

Jeśli jesteś nowy na forum - przywitaj się z innymi użytkownikami Cytryny.

Uczy się jeździć
Uczy się jeździć

Samochód:
Citroen C3 2017r.
Imię:
Justyna
PostNapisane: 20 lis 2018, o 18:06
Dzień dobry,
mam problem z cytryną c3 z 2017, nie wiem czy ktoś miał już taki problem i szukał podpowiedzi na forum, ale jestem tu nowa, więc jeśli dubluje temat to poproszę o linka w razie coś ;)

Problem polega na tym, że na każdej nierówności na drodze (dziura, tory, zapadnięta studzienka) zarzuca mi trochę autem, dokładniej to auto "myszkuje" i nie ma znaczenia czy przy prędkości 45 km/h, 90 km/h czy większej prędkości, objawy są takie same. Auto jest nowe, na gwarancji, odebrałam je w sierpniu tego roku, osobiście wydaje mi się, że z nowym autem nie powinno być takich problemów. Na początku myślałam, że ja sobie coś wymyślam, ale jeździło ze mną parę osób, jednym z nich był kolega mechanik i wszyscy jednogłośnie powiedzieli, że coś jest nie tak, bo nie powinno tak tyłem zarzucać. Byłam w serwisie, ale nic nie znaleźli, zero wycieków, wszystko sprawne, ale mam wrażenie, że jak na gwarancji to "nie chce się" mechanikom dokładniej przyjrzeć, a może mam złe wrażenie, nie wiem.
Czy ktoś ma/miał podobny problem ?

Powrót do Pokój gościnny