Czy warto

Wszystkie sprawy dotyczące modeli Citroën: Xsara, Xsara Picasso.

Samochód:
xara II
Imię:
Marek
PostNapisane: 14 maja 2019, o 11:48
Witam. prosze o opine mam zamiar zakupic cytrynke xara II z silnikiem 1.6 benzynka, prose o jakies opinie na temat tego autka. to beda moje pierwsze cztery kółka, nie jestem juz mlodzieniaszkiem wiec nie szukam samochodu zeby sie popisywac poprostu szukam czegos czym moge dojechac do pracy na codzien :mrgreen:

Wprawiony kierowca
Wprawiony kierowca
Samochód:
Citroen Xsara 1.6 2002rok
Imię:
Mateusz
PostNapisane: 31 sie 2019, o 05:58
Ja się wypowiem skoro nikt tego wcześniej nie zrobił. Jeżdżę xsara już 4 lata wsadziłem w nią tyle kasy że spokojnie kupiłbym za to coś zdecydowanie lepszego ładna jest to fakt nie gnije ale elektryka i zawieszenie to jest porażka mam skrzynie automatyczna ktora od poczatku wywala blad i nikt w mojej okolicy nie potafi sie z tym uporac jeden odwazny był co poradzil zeby nowa skrzynie kupic ale to by chyba przewyzszylo wartosc calego tego grata ogolnie ja jestem niezadowolony za male za ciasne w 4 osoby plus klima to ciezko ma dodatkowo u mnie byl co chwila rdzewiejacy wydech to przypadlosc xsar co miesiac jezdzilem go spawac albo wspawywałem zamienne rurki no i jeszcze belka skretna oczywiscie ja swoja zregenerowalem raz pocieszylem sie 2 lata po tym czasie mechanik mowi mi ze znow wypadaloby ja zregenerowac bo tyl usiadl kola zaczynaja sie rozjezdzac w litere V tak wiec chłopie dobrze sie zastanow bo xsara jest bardzo wymagajacym autem moja stoi w garazu a jak zostawie ja na noc na dworze na trawie to rano przy odpaleniu swieci sie kazda mozliwa kontrolka i wyskakuje chyba kazdy mozliwy komunikat nawet dzis wlasnie dodalem temat o problemach z elektryka na wylaczonym silniku zaczely mi sie swiecic wszystkie kontrolki dobrze ze w auciie siedzialem to szybko zareagowalem a ty jak bedziesz w pracy te 8 godz i przez ten czas kontrolki rozladuja ci aku to potem szukaj pomocy. To twoja decyzja jednak moja opinia jest i bedzie negatywna sam juz odkladam na cos innego i specjalnie pojade na złom gdzie moja xsara trafi bo tam jest jej miejsce zeby zobaczyc czy napewno ja skasowali tak wiec jakbys kiedys sie golil i mial tępą żyletke to wybacz mi ale to z mojej xsary :)

Powrót do Citroën Xsara