Problem z otwieraniem auta z pilota

Wszystkie sprawy dotyczące modeli Citroën: C3, C3 Plurier, C3 Picasso.

Samochód:
Citroen C3 II
Imię:
Mateusz
PostNapisane: 16 gru 2019, o 23:06
Witam,

Mam dziwny problem z moją cytryną. Model to C3 II 1,4 HDI rocznik 2012 ( Manual 15/09/2011 - 25/01/2013).

Od jakiegoś czasu nie działa mi prawidłowo zamykanie samochodu pilotem. Podchodzę samochodu - próbuję odtworzyć go z pilota - brak reakcji, więc muszę otworzyć go standardowo kluczykiem do zamka. Po włożeniu kluczyka do stacyjki i ustawieniu w pozycji zapłonu zamek centralny "budzi się", dopiero teraz można otworzyć drzwi pasażerów i bagażnik. Jest to dość męczące, ponieważ nie ma innej opcji otwarcia innych drzwi oraz bagażnika jak właśnie poprzez wspomnianą procedurę... Powiedzmy, że dojechałem gdzie chciałem dotrzeć, wychodzę z samochodu, teraz bez problemów mogę zamknąć samochód przyciskiem z pilota. Wystarczy, że wejdę do sklepu na 5 minut, wracam i historia się powtarza...

Co robiłem?
Sprawdziłem wszystkie bezpieczniki - jest ok.
Wymieniałem baterię w pilocie - i przeprowadziłem procedurę synchronizacji zgodnie z instrukcją (o ile to w ogólne było potrzebne...).
Odłączałem akumulator, przeprowadziłem procedurę resetu bsi.

Nie wiem co jest nie tak, a chcę coś zrobić z tematem bo sprawa mnie męczy... Ktoś z Was może ma pomysł w czym tkwi problem czy pozostaje ASO?

Powrót do Citroën C3